Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
08:30 | VVOG Harderwijk JO12-4 | BAS JO12-2JM | 13 - 3 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO12-5JM | BAS JO12-1 | 3 - 6 | |
08:30 | Sparta Nijkerk JO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-1 | 2 - 3 | |
10:00 | Lelystad '67 JO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-2 | 0 - 5 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-3 | Lelystad '67 JO11-2 | 4 - 2 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-4 | Veluwse Boys JO11-1JM | 5 - 9 | |
08:30 | Zeewolde JO11-6 | VVOG Harderwijk JO11-5 | 0 - 9 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-6JM | FC Horst JO11-2 | 7 - 5 | |
10:00 | SDC Putten JO11-6 | VVOG Harderwijk JO11-7JM | 7 - 2 | |
09:45 | Sparta Nijkerk JO10-1 | VVOG Harderwijk JO10-1 | ||
09:00 | FC Horst JO10-1 | VVOG Harderwijk JO10-2 | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-3 | sv Reaal Dronten JO10-2JM | ||
10:15 | 't Harde JO10-1 | VVOG Harderwijk JO10-4JM | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-5JM | VVOP JO10-3 | ||
10:30 | Hierden JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-6 | ||
10:00 | sv Reaal Dronten JO10-3JM | VVOG Harderwijk JO10-7 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO10-8 | Zwart Wit '63 JO10-3 | ||
09:45 | Urk JO9-1 | VVOG Harderwijk JO9-1 | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO9-2 | Tollebeek JO9-1 | ||
08:30 | 't Harde JO9-1JM | VVOG Harderwijk JO9-3 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-4 | ESC JO9-2 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-5JM | Unicum JO9-3 | ||
08:30 | Zeewolde JO9-5JM | VVOG Harderwijk JO9-6JM | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-7JM | asv Dronten JO9-6 | ||
08:45 | DVS'33 Ermelo JO9-4 | VVOG Harderwijk JO9-8 | ||
09:45 | VVOG Harderwijk JO9-9 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | ||
09:45 | VVOG Harderwijk JO9-9 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | ||
09:45 | VVOG Harderwijk JO9-9 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | ||
09:45 | VVOG Harderwijk JO9-9 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-1 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-1 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-1 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-1 | ||
09:30 | Batavia '90 JO8-3 | VVOG Harderwijk JO8-3 | ||
08:30 | Hoevelaken JO8-3JM | VVOG Harderwijk JO8-4JM | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-5 | Batavia '90 JO8-5 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-6 | Hierden JO8-4 | ||
12:30 | Berkum VR2 | VVOG Harderwijk VR1 | ||
12:00 | VVOG Harderwijk MO20-1 | Hierden MO20-1 | 3 - 1 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
20:30 | VVOG Harderwijk 35+1 | Batavia '90 35+1 | 6 - 0 | |
20:00 | Nunspeet 35+3 | VVOG Harderwijk 35+1 | 0 - 1 | |
21:00 | VVOG Harderwijk 35+1 | Unicum 35+2 | 3 - 0 | |
20:00 | VVOG Harderwijk 35+2 | Batavia '90 35+5 | 2 - 2 | |
21:30 | VVOG Harderwijk 35+2 | Zeewolde 35+1 | 2 - 1 | |
19:30 | Hierden 35+2 | VVOG Harderwijk 35+2 | 5 - 0 | |
21:00 | Batavia '90 35+6 | VVOG Harderwijk 35+2 | 3 - 0 | |
20:30 | NSC Nijkerk 35+1 | VVOG Harderwijk 35+3 | 1 - 5 | |
20:00 | VVOG Harderwijk 35+3 | Zeewolde 35+2 | 2 - 2 | |
19:30 | VVOG Harderwijk 35+3 | Veensche Boys 35+2 | 3 - 1 | |
19:30 | VVOG Harderwijk 35+4 | Lelystad '67 35+3 | 0 - 3 |