Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
20:30 | VVOG Harderwijk VR30+1 | Vierhouten '82 VR30+1 | 5 - 0 | |
19:30 | VVOG Harderwijk VR30+1 | VSCO '61 VR30+1 | 4 - 0 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
11:00 | Activia 2 | VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | 3 - 3 | |
09:30 | Victoria Boys 4 | VVOG Harderwijk 3 (Zondag) | 3 - 4 | |
10:30 | SC Klarenbeek 4 | VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | 2 - 3 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
15:00 | VVOG Harderwijk 1 | Quick '20 | 2 - 1 | |
12:00 | Veensche Boys 2 | VVOG Harderwijk 2 | 3 - 3 | |
14:30 | VVOG Harderwijk 3 | Zeewolde 3 | 3 - 0 | |
14:30 | VVOG Harderwijk 4 | SDC Putten 5 | 0 - 2 | |
13:00 | Lelystad '67 4 | VVOG Harderwijk 5 | 0 - 3 | |
12:30 | VVOG Harderwijk 6 | SDV Barneveld 10 | 3 - 4 | |
14:30 | VVOG Harderwijk 7 | Rood-Wit '58 4 | ||
12:00 | VVOG Harderwijk JO19-1 | UDI'19/CSU JO19-1 | 2 - 3 | |
14:30 | VVOG Harderwijk JO19-3 | Sparta Nijkerk JO19-4 | 2 - 1 | |
12:00 | VVOG Harderwijk JO17-1JM | WSV JO17-1 | 2 - 2 | |
14:30 | VVOG Harderwijk JO17-2 | Unicum JO17-3 | 4 - 5 | |
09:45 | Sparta Nijkerk JO17-5 | VVOG Harderwijk JO17-3 | 2 - 4 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | Nunspeet JO15-1JM | 1 - 1 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | VVOP JO15-1 | 0 - 1 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO15-3JM | DVS'33 Ermelo JO15-4 | 1 - 2 | |
08:30 | Swift '64 JO15-2 | VVOG Harderwijk JO15-4JM | 3 - 5 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | SC Cambuur Leeuwarden JO14-1 | 1 - 5 | |
10:15 | Blauw Geel '55 JO14-3 | VVOG Harderwijk JO14-2 | 6 - 2 | |
09:15 | Elspeet JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | 2 - 3 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | Veensche Boys JO14-2 | 9 - 0 | |
10:30 | Flevo Boys JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-1 | 0 - 1 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO13-2 | SEH JO13-1 | 0 - 4 | |
10:30 | Hulshorst JO13-1JM | VVOG Harderwijk JO13-3 | 3 - 7 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | WHC JO13-2 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | KHC JO13-1JM | 1 - 5 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO13-5JM | asv Dronten JO13-4 | 9 - 5 | |
09:00 | OWIOS JO13-2 | VVOG Harderwijk JO13-6JM | 3 - 1 | |
09:15 | Hattem JO12-1 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | 5 - 4 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO12-2JM | Hulshorst JO12-1 | 11 - 3 | |
08:45 | Nunspeet JO12-2 | VVOG Harderwijk JO12-3 | 4 - 4 | |
09:00 | BAS JO12-2JM | VVOG Harderwijk JO12-4 | 2 - 9 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO12-5JM | Hoevelaken JO12-3 | 6 - 2 | |
09:45 | SDV Barneveld JO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-1 | 7 - 4 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-2 | Sparta Nijkerk JO11-2 | 2 - 13 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-3 | FC Horst JO11-1 | 3 - 3 | |
09:00 | Hierden MO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-4 | 2 - 0 | |
10:00 | VVOP JO11-2JM | VVOG Harderwijk JO11-5 | 9 - 1 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-6JM | Nunspeet JO11-3JM | 4 - 4 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO11-7JM | Zeewolde JO11-6 | 2 - 4 | |
08:30 | VVOP JO10-1 | VVOG Harderwijk JO10-1 | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-2 | Epe JO10-1 | 5 - 6 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-3 | FC Horst JO10-2 | 9 - 4 | |
08:30 | asv Dronten JO10-5JM | VVOG Harderwijk JO10-4JM | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-5JM | Sparta Nijkerk JO10-8 | 8 - 2 | |
10:30 | Hierden JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-6 |