Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
08:30 | Batavia '90 JO13-2 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | ||
08:30 | Unicum JO13-4 | VVOG Harderwijk JO13-5JM | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO13-6JM | 't Harde JO13-2 | 0 - 5 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | Epe JO12-1JM | 7 - 3 | |
10:30 | FC Horst JO12-1 | VVOG Harderwijk JO12-2JM | 8 - 1 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO12-3 | VVOP JO12-2 | 3 - 1 | |
08:30 | Hoevelaken JO12-2 | VVOG Harderwijk JO12-5JM | 12 - 2 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-1 | SDC Putten JO11-1 | 1 - 1 | |
09:45 | DVS'33 Ermelo JO11-2 | VVOG Harderwijk JO11-2 | 4 - 2 | |
08:30 | Unicum JO11-4 | VVOG Harderwijk JO11-3 | 3 - 6 | |
08:35 | VVOG Harderwijk JO11-4 | Sparta Nijkerk JO11-7 | 3 - 6 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-5 | EFC '58 JO11-1 | 1 - 5 | |
08:30 | Zeewolde JO11-5 | VVOG Harderwijk JO11-6JM | 10 - 6 | |
09:00 | FC Horst MO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-7JM | 6 - 10 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO10-1 | FC Horst JO10-1 | ||
09:00 | Hulshorst JO10-1JM | VVOG Harderwijk JO10-2 | ||
08:45 | Nunspeet JO10-3 | VVOG Harderwijk JO10-3 | ||
10:45 | VVOG Harderwijk JO10-4JM | Nunspeet JO10-4 | ||
08:45 | DVS'33 Ermelo JO10-4 | VVOG Harderwijk JO10-5JM | ||
10:45 | VVOG Harderwijk JO10-6 | Veensche Boys JO10-2 | ||
09:45 | Hoevelaken JO10-4 | VVOG Harderwijk JO10-7 | ||
10:30 | Hierden JO9-1 | VVOG Harderwijk JO9-1 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-2 | Zwart Wit '63 JO9-1 | ||
08:45 | Lelystad '67 JO9-1 | VVOG Harderwijk JO9-3 | ||
10:00 | Nunspeet JO9-2 | VVOG Harderwijk JO9-4 | ||
09:45 | VVOG Harderwijk JO9-5JM | Nunspeet JO9-3 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-6JM | Sparta Nijkerk JO9-6 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-7JM | Zeewolde JO9-4 | ||
08:30 | Veensche Boys JO9-3 | VVOG Harderwijk JO9-8 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-9 | Zeewolde JO9-5JM | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | Elspeet JO9-1 | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO8-1 | Lelystad '67 JO8-1 | ||
08:30 | VVOP JO8-1 | VVOG Harderwijk JO8-2 | ||
11:00 | Zwart Wit '63 JO8-1 | VVOG Harderwijk JO8-3 | ||
09:45 | VVOG Harderwijk JO8-4JM | Stroe JO8-2JM | ||
08:30 | Unicum JO8-3 | VVOG Harderwijk JO8-5 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-6 | asv Dronten JO8-7 | ||
12:15 | IJVV VR1 | VVOG Harderwijk VR1 | ||
12:30 | VVOG Harderwijk MO20-1 | Zeewolde MO20-1 | 1 - 0 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
20:00 | VVOG Harderwijk 35+1 | Unicum 35+2 | 4 - 0 | |
20:30 | Batavia '90 35+1 | VVOG Harderwijk 35+1 | 0 - 4 | |
19:30 | VVOG Harderwijk 35+1 | Nunspeet 35+3 | 4 - 1 | |
20:00 | Hierden 35+2 | VVOG Harderwijk 35+2 | 3 - 0 | |
21:00 | Zeewolde 35+1 | VVOG Harderwijk 35+2 | 3 - 0 | |
21:30 | VVOG Harderwijk 35+2 | Batavia '90 35+5 | ||
20:30 | VVOG Harderwijk 35+2 | Batavia '90 35+6 | ||
20:00 | Veensche Boys 35+2 | VVOG Harderwijk 35+3 | 0 - 6 | |
19:30 | VVOG Harderwijk 35+3 | Zeewolde 35+2 | 2 - 2 | |
20:30 | VVOG Harderwijk 35+3 | NSC Nijkerk 35+1 | 1 - 0 | |
21:00 | VVOG Harderwijk 35+4 | Batavia '90 35+3 | 3 - 0 |